درباره ما

درباره کلینیک کاشی و سرامیک اصغر جوانمردی

در سال ۱۳۵۷ حاج مصطفی جوانمردی فعالیت خود را در زمینه تاسیسات ساختمان با اتکا به دانش و تجربه شخصی در یک مغازه ۲۰ متری آغاز كردند.

در حال حاضر آن مغازه ۲۰ متری به یک واحد تجاری سه طبقه به مساحت ۷۰۰ متر مربع واقع در خیابان پروین، پل سرهنگ، خیابان عطار نیشابوری با نام کلینیک کاشی و سرامیک اصغر جوانمردی تبدیل شده است.

آقای اصغر جوانمردی که اکنون مالکیت کلینیک کاشی و سرامیک جوانمردی را بر عهده دارند کوچکترین عضو یک خانواده ۸ نفره، شامل ۵ پسر و ۱ دختر هستند. ایشان نخستین فعالیت خود را در زمینه ساختمان با گذراندن دوران شاگردی در سن ۶ سالگی نزد پدر خود شروع کردند.

در سال ۱۳۷۰ به خواست خدای متعال در سن ۱۸ سالگی مدیریت مغازه پدر به ایشان اعطا شد و نزدیک ۳۰ سال در زمینه ساختمان فعالیت کردند. همت و همدلی كاركنان تلاشگر اين واحد با مديريت علاقمند و خدمت گذار موفق به گسترش حوزه فعالیت این مجموعه و ایجاد ۱۰ شعبه در کل استان شد.

اکنون این مجموعه با ۴۰ سال سابقه درخشان در زمینه کاشی و سرامیک با مدیریتی منسجم، هدفی مشخص و زحمات بی وقفه شبانه روزی توانسته به یک خانواده بزرگ در کل استان تبدیل و به این افتخار دست یابد که در جامعه با خوش نامی و جوانمردی شناخته شده و سهم مناسبی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. تیم جوانمردی همواره در صدد است با عرضه محصولات متنوع با بهترین کيفيت گامی در جهت جلب رضايت عموم بويژه مصرف كنندگان ارجمند بردارد.

شایان ذکر است از جمله فعالیت هایی که حاج آقا اصغر جوانمردی در پیش رو دارند بنیان گذاری بزرگترین هایپر مارکت کاشی و سرامیک در استان اصفهان است.

شعار تیم جوانمردی

سابقه ما تجربه ای شده، که در خدمت هر سلیقه ای باشیم

کاشی سرامیک اصغر جوانمرد
کاشی سرامیک اصغر جوانمرد
کاشی سرامیک اصغر جوانمرد
کاشی سرامیک اصغر جوانمرد